SYM JET X 125 Satış Noktalarımızda !

Sınıfında fark yaratan SYM JET X 125 geliyor.

Sahip olduğu özellikleri ve tasarımı ile 125 cc scooter segmentinde fark yaratan SYM JET X 125 yeni sezonda Türk motosiklet tutkunları ile buluşuyor.

SYM Jet serisi, SYM scooter serisindeki en prestijli serilerden biridir. Jet serisinin çıkışının üzerinden on yıldan fazla zaman geçti. Jet 14, Avrupa pazarlarında en çok satan model olmaya devam ediyor. Jet 14’ün üstün DNA’sından evrimleşen SYM, GPX ile işbirliği yoluyla tasarım yöneliminde kendi kendine çığır açtı ve kendisine has çizgileriyle agresif gçrünüme sahip Jet X’i yarattı.

Jet serisinin amiral gemisi modeli olan Jet X, Jet X’i benzersiz bir kimlik yapan yarış motosikleti karakteristik tasarımının içerdiği ancak bunlarla sınırlı olmayan muazzam özelliklerle donatılmıştır; üst düzey özellikler, sürüş kolaylığı, güvenlik ve lüks sürüş deneyimi sunar; beraberinde gelişmiş mühendislik ayarı, mükemmel manevra kabiliyeti ve ergonomiyi getirir. Tüm sürüş temellerini kesinlikle Jet X’ten deneyimleyebilirsiniz.


LED aydınlatma
Jet X, LED far, LED pozisyon lambası, LED stop lambası ve LED sinyal lambaları ile donatılmıştır. Tam LED aydınlatma, Jet X’i yalnızca modern ve fütüristik kılmakla kalmaz, aynı zamanda sürüş güvenliğini de büyük ölçüde artırır.


Manevra Kabiliyeti ve Ergonomi
İçeriden dışarıya, tüm Jet X tasarımı özellikle manevra kabiliyeti ve ergonomiye odaklanır. Sürücü, Jet X’teki olağanüstü yol tutuşu ve rahatlatıcı sürüş pozisyonu ile muhteşem sürüşü deneyimleyebilir.


Anahtarsız Sistem
Jet X, sürüşü akıllı ve rahat hale getirmek için anahtarsız (keyless) sistemi uygular. Özel anahtarlık, kontağa erişmek için geleneksel anahtarın yerini alır. Anahtarlık etraftayken, sürücü scooter’ı kolay ve sezgisel olarak çalıştırabilir.


LCD Gösterge
Alanın ve yüksek teknolojinin tam duygusu, fütüristik bir konsept sunar ve tüm bilgiler kesinlikle özel yapılmış yeni LCD göstergede net ve şık bir şekilde gösterilir. Ayrıca, otomatik dimmer, her türlü ortamda en iyi görünürlüğü sağlar.

4 Valfli Sıvı Soğutmalı Motor
Sıvı soğutmalı motorunun içerisinde, makine parçalarının ideal çalışma sıcaklıklarını korumak için sıvı sirküle edilir. Bu sayede, motorun verimliliği ve performansı daha iyidir.


Ayarlanabilir Arka Süspansiyon
Arka süspansiyon, sürücünün ihtiyacına göre ayarlanabilir ve üstün destek ve dengeyi gösterir.

Ön Bölme
Ön bölme, anahtar kartlar ve hatta büyük ekranlı akıllı telefonlar için saklama alanları sağlar. Bu öğeleri ihtiyacınız olduğunda kolayca elde edin!

Makaralı Külbütör
Mekanik iyileştirme ile motor, parçaların aşınmasını azaltmak, ısı üretimini azaltmak, sürtünmeden kaynaklanan gereksiz güç tüketimini minimuma indirerek daha iyi performans sunar.

Hızlı Şarj 2.0
QC 2.0 güç çıkışı, elektronik cihazlarınızın her zaman canlı kalmasını sağlar.

SYM – TÜRKİYE

INFO

Pazartesi - Cuma : 9am to 5pm; Cumartesi : 09am to 2pm
A.O.S.B. 10039 Sokak No:30 Çiğli 35620 İzmir – TURKEY
+90 (232) 270 05 00
info@sym-tr.com