Vizyon

SYM Yaşamınızın Gücüdür.

Sahip olduğumuz mühendislik deneyimimizi yaşamınıza adapte ediyoruz. Yaşam boyu dayanıklılık, yaşamınıza hareketlilik, yaşam tarzınıza yeni bir boyut getiriyoruz.

DAYANIKLILIK Uzun süreli dayanıklılık: Kültürümüzde var olan dayanıklılığı, yüksek kaliteli ürünlerimizle birleştirip, uzun ömürlü ve dayanıklı motosikletler üretiyoruz.

İNSANCILLIK İnsani nimetkarlığımızı: Yüksek standartları gözlemlemeye odaklanmış bir sanayi kuruluşu olarak sizlere sunuyoruz. Yaşama odaklı derin ilgimizi yaşam güvenliğinize entegre edip sınırlarımızı aşmaya yönelik mücadelemize devam ediyoruz.

CANLILIK Yaşam enerjisi ile dolu: Bütün çalışanlarımız, ürünlerimizin ve aktivitelerimizin yaşamsallığına yüksek enerjileri ile odaklıdır.

CAZİBE Benzer yapılı unsurların doğal cazibesi: Firmamız ve ürünlerimiz sayesinde, yüksek kalite beklentisine sahip çalışanlarımızla birlikte benzer yaşam enerjisine inanan bireyleri oluşturmaya çalışıyoruz.

YARATICILIK Yaratıcı yapıda verimlilik: Hepimizin bütünleştiği değer taklit edilemeyecek ürünleri yaratmaya odaklanmaktır. Amacımız, yeni fikirler ve yeni çalışma tarzları yaratmaya odaklı yaratıcı düşünce yapısını oluşturmaktır.