DRG 160 TCS ABS
TASARIM KONSEPTİ - SANAT FÜZYONU

Fiyatı: Lütfen fiyat listemize bakınız...

Yukarıdaki fiyatlar peşin fiyatları olup , KDV ve ÖTV dahildir. KDV ve ÖTV oranlarında yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Motoran A.Ş.. her türlü fiyat değişikliği yapma hakkına sahiptir.

DRG 160 TCS ABS

RENKLER

Mavi / Yeşil

MAVİ

Yeşil

TASARIM KONSEPTİ – SANAT FÜZYONU
Doğu ve Batı sanatının füzyonu, Doğu kültürü ve sanatının Batı tasarım öğelerinin çeşitliliği ile bütünleşmesi anlamına gelir. DRG, İtalyan Drago’dan türemiştir. Hız ve gücün sembolüne dayanmaktadır. Ejderha, ana tasarım görüntüsüdür. Sanatı ve işlevi, İtalyan modasının benzersiz tasarım öğesiyle çok yakından birleşir. Kompakt, entegre gövde, tek taraflı sallanan kol ve mono şok süspansiyonu, DRG’de en iyi işçiliği mükemmel bir şekilde sunar.

YÜKSEK PERFORMANSLI YENİ TEKNOLOJİ

Yeni Nesil 158c.c. Sıvı Soğutmalı Motor Z.R.S.G. - Sıfır Dirençli Marş ve Jeneratör A.L.E.H. - Kaldırma Önleyici Motor Askı Sistemi Çevre Dostu Start-Stop Sistemi DRG, SYM'nin son teknoloji kaldırma önleyici motor askı sistemi (A.L.E.H.) ve Sıfır Dirençli Marş ve Jeneratör (Z.R.S.G.) ile donatılmıştır. Dengeli çerçeve tasarımı ile A.L.E.H. ani hızlanmalarda sürücüye rahatsızlık vermez, aynı zamanda yüksek hızlarda ve virajlı manevralarda sürücünün stabilitesini arttırır. DRG, A.L.E.H. ve kompakt yapı. Gövde uzunluğu ve ağırlığı azaltıldı, yakıt tüketimi ve yol tutuş performansı iyileştirildi ve ağırlığı yalnızca 135 kg. Z.R.S.G. rölanti durdurma sistemi ile donatılmıştır. Üç saniye rölantide kaldıktan sonra motor otomatik olarak kapanır.

ÖZELLİKLER

SYM – TÜRKİYE

INFO

Pazartesi - Cuma : 9am to 5pm;
A.O.S.B. 10035 Sokak No:6 Çiğli 35620 İzmir – TURKEY
+90 (232) 270 05 00
info@sym-tr.com